O nás

onas
Tento blog vznikol spontánne. Nazvali sme ho „potpourri“, pretože je zmesou, v ktorej sme namiesto rozváňajúcich korenín, drevených hoblín či sušených listov a kvetov zmiešali naše dojmy z cestovania, ktoré je pre nás korením života, k nim sme pridali vône zaujímavých destinácií, chute prežitých zážitkov a do celej zmesi sme ešte primiešali aj recepty ochutené príbehmi. Veríme, že takto namiešané travelpotpourri bude aj vás inšpirovať k cestovaniu a objavovaniu sveta…

Autori článkov:

Ingrid Ingrid (91 článkov) cestuje, fotí, varí a o tom všetkom píše pre časopis Slovákov žijúcich v Rakúsku Pohľady/Ansichten a pre life-style magazín Miau.
Pohlady miau
Robert Róbert (4 články) žije v Bavorsku, rád cestuje a fotí.. Už dvadsať rokov šéfuje internetovému magazínu Sieťovka. Je spoluautorom troch románov a pravidelne prispieva fejtónmi o Nemecku do prílohy O knihách v denníku SME.

Hlavný podporovateľ projektu

SUPRAVIA

Ďakujeme kamarátke Zite za morálnu podporu pri vzniku tohto blogu.
Zita má cestovnú agentúru Supravia špecializovanú na Slovensko a krajiny Strednej Európy. Organizuje medzinárodné konferencie a atraktívne motivačné či teambuildingové programy pre korporátnych klientov.


Kontakt: info@travelpotpourri.net

Alebo navštívte našu stránku na facebooku

 

Komentáre